Ortalama 400 bin TL + KDV toplam anahtar teslim bir yatırım maliyeti vardır.

Bu maliyet anahtar teslimi maliyet olup tüm açılış masraflarını içermektedir. Açılıştan sonra ise rutin ürün, royalty, reklam ve tanıtım harcamaları haricinde bir ödemeniz olmayacaktır.

Açılan tüm restaurantlarımız için hedefimiz 30-36 aydır. Geri dönüş hızını franchiseemizin etkin işletmecilik becerileri de pozitif etkilemektedir.

Siz ve müdürleriniz 4 haftalık temel eğitime tabi tutulacaksınız. Diğer çalışanlarınız ise restaurant açılmadan 15 gün öncesinden eğitime başlayacak ve açılışa hazırlanacaklardır.

Operasyonel anlamda rahat hareket alanı sağlamak adına 100-150 m2 arasında bir restoran ve sizin haricinizde 12 çalışan gerekmektedir.

Baca kullanılabilen, önünde motor park edebilecek yer olmalı, yaya veya araç trafiğinin yoğun olduğu ve görünebilir bir noktada olmalı, min 100 m2 ve üzeri olmalı, doğalgaz ve elektrik tesisatı yeterli olmalı, cephesinin 6 metre civarında olmasında fayda var, kolay ulaşılabilir bir noktada olmalı, resmi makamlarca ruhsat verilebilmeli.

İş Geliştirme departmanımız hem danışmanlık hem de onay konusunda size yardımcı olacaktır.

Kullanmış olduğunuz bilgisayar yazılımı oldukça detaylı raporlamalar sunabilme becerisine sahiptir. Bu program ile tüm kontrollerinizi sağlayabilir ve gerekli tüm analizleri yapabilirsiniz.